Jak wymienic kolo w rowerze?

Jak wymienic kolo w rowerze?

Jest zapotrzebowanie Studios warto dla Freelance Writers

Istnieje wiele stron internetowych, które reklamują potrzebę utalentowanych autorów zewnętrznych. Niektóre z tych miejsc są na pewno warte wysiłku pisanie, podczas gdy inne są tylko dobre dla początkujących coraz nogi mokre. Wiele początek, a nawet pośrednie niezależnych pisarzy chcą wiedzieć, czy popyt Studios to jedna z tych firm, które warto pisać dla lub jeśli jest to strona, która należy unikać.

Dziwi mnie to, jak wiele osób przejrzenie tej strony tryskających jadem. Ale z drugiej strony, wydaje się, że są trzy albo cztery pisanie blogów z naprawdę snobistycznych pisarzy, którzy mają trafić na szczyt, lub twierdzą, a potem wszyscy inni drwią pod nimi bez podania bardzo przydatne porady w ogóle jak się tam dostać same.

Choć są one obecnie ogranicza się do amerykańskich pisarzy tylko, a jak z każdą inną witryną istnieją wady, które idą z kwiaciarnia-slonecznik.pl zawodowcami, Demand Studios oferuje jeden z lepszych możliwości dla początkujących pisarzy niezależnych. Nawet freelancerów poziomie średniozaawansowanym można skorzystać, ponieważ popyt Studios zawsze ma pracy dostępne, a tym samym oferuje nieograniczoną 15- $ 30 $ na godzinę (czyli co można średnio raz jesteś obeznany z szablonów) działają podczas „głodu” zaklęć, które występują w całym święto i głód cykl, który jest znany jako niezależny piśmie.

Poza tym, autorzy zarabiać dwa razy w tygodniu za pośrednictwem systemu PayPal, który jest ogromny postęp w stosunku jak wiele stron internetowych płacą pisarzy. Brak licytacji skonfigurować, tak jak Guru lub Elance, to kolejny powód, dla którego wielu pisarzy wolą Demand Studios. Stała dorobek potrzebny jest na pewno ogromny plus spośród pisarzy wszystkich poziomach.

Istnieje kilka negatywów, które w większości obejmują frustracje z redaktorów. Jednak przez większość czasu nie będzie żadnych większych problemów, ale na początku krzywej uczenia się w cierpliwość i nauczyć się różne wymagania i oczekiwania, które pochodzą z każdego konkretnego stylu. Daj mu trochę czasu i może być zaskoczony, jak dobrze Demand Studios pracuje dla Ciebie.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat pisania zewnętrznych on-line, prosimy odwiedzić mój blog tekstu, który zawiera również kompletny przegląd Demand Studios.

Dziękuje za przeczytanie.

Shane „Master” Dayton

Artykuł napisany przez: http://www.djmike.com.pl/dj-na-impreze-firmowa-krakow/

Dodaj komentarz